O nás

S výrobou sklápěcích postelí jsme začali již v roku 1995. V roku 2010 byla firma transformována na Hajana s.r.o. Po celou dobu působení firmy Hajana byly hlavními činnostmi vývoj a výroba sklápěcích postelí podle vlastní originální konstrukce. Při výrobě využíváme moderní technologie, všechny díly vyrábíme na CNC obráběcím centru s počítačovým řizením. Tento způsob výroby zajišťuje vysokou přesnost spojů a dokonalé zpracování detailů. Díky tomu můžeme dnes nabízet pouze kvalitní a osvědčené výrobky. Svědčí o tom také úspěšný průběh certifikace, která prokázala mimo jiné životnost nejméně 20 let při denním používání.

Sklápěcí postele Hajana jsou určeny pro každodenní používání. Nabízejí maximální pohodlí bez kompromisů a plnohodnotně nahrazují klasické postele. Mimo to nabízejí velkou úsporu prostoru. Matrace jsou uloženy na pružných lamelách. To zajišťuje větší pohodlí, výborné ortopedické vlastnosti a větrání matrací i zespodu – to je základní hygienický požadavek na postele.

Rozměry skříní pro sklopné postele jsou závislé od rozměrů matrací. Díky originální konstrukci mají skříně minimální vnější rozměry, v interiéru nepůsobí rušivě, nejsou robustné. Mimo rozměrů v základní nabídce vyrábíme samozřejmě také atypické rozměry podlě požadavků zákazníků. Postele jsou s úložným prostorem pro lůžkoviny.

Ke sklopným postelím nabízíme také doplňkový nábytek. Naší snahou je maximálně vyhovět konkrétním požadavkům zákazníka s přihlédnutím na možnosti techického provedení.